Заходи за зверненнями громадян

06 03 2017,11:48 | Д О В І Д К А про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Марківської районної державної адміністрації протягом лютого 2017 року

                                      В.О. КЕРІВНИКА АПАРАТУ

                                      РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

                                     ФЕДОРЕНКО С.М.

 

 

 

                                                                                                                              Д О В І Д К А

про роботу із зверненнями громадян, що надійшли

до Марківської районної державної адміністрації

 протягом лютого 2017 року

 

 

Надійшло звернень – 27, під час особистого прийому – 7 та 20 - письмових. Порушено 27 питань: соціального захисту – 22; аграрної політики та житлово-комунального господарства – 1 та інші – 3. Колективних та повторних звернень не надходило. 

Звернулося 12 громадян пільгових категорій: пенсіонерів – 9, інваліди – 1, багатодітна родина – 2.

Звернення надійшли від мешканців Марківської селищної ради – 7, Бондарівської та Ліснополянської сільських рад – 4, Гераськіської та Кризької сільських рад – 3, Сичанської сільської ради – 2, Краснопільської та Просянської сільських рад - 1, інші - 2.

 З 27 порушених питань: 9 знаходяться в стадії розгляду, 6 – вирішено позитивно, з 12 надані роз’яснення відповідно до вимог чинного законодавства України.

Протягом лютого надійшло 17 звернень від вищестоящих органів: УГЛ – 14, ОДА – 2 та НДУ - 1.

Відбулося 4 особистих прийоми громадян. Першим заступником голови райдержадміністрації проведено 3 особистий прийом (4 громадян) та 1 виїзний прийом – 3 громадян.

Згідно графіку перевірок додержання законодавства про звернення громадян, здійснено 1 перевірку (служба у справах дітей райдержадміністрації). За результатами складено довідку та надані рекомендації щодо усунення виявлених недоліків.

            Відбулося 1 засідання комісії з питань розгляду звернень громадян, де розглянуто 1 питання та 1 засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету. Розпорядженням голови райдержадміністрації 2 громадянам надано грошову допомогу по 500 грн.

           

 

 

 В.О. НАЧАЛЬНИКА ЗАГАЛЬНОГО ВІДДІЛУ

АПАРАТУ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ                                         І.В.САНІНА