11 квітня 2017, 15:04

Вибухонебезпечні предмети становлять смертельну загрозу

В районному відділі пробації пройшов інструктаж – бесіда на тему: «Правила поведінки з вибухонебезпечними предметами». Для суб’єктів пробації, які перебувають на обліку в районному відділі, головний фахівець   Марківського МРВ ГУДСНС України в Луганській області Тимофій Медвідь зазначив, що вибухонебезпечні предмети становлять смертельну загрозу, можуть вибухнути від удару, тертя, струсу або інших механічних впливів.

Також він проінформував, що 3 квітня поточного року на території Марківського району, на відстані близько 100 метрів від житлового сектору було знайдено підозрілий предмет, схожий на мінометну міну часів Другої світової війни. До місця події негайно виїхала піротехнічна група аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України та, підтвердивши знахідку мінометної міни калібру 50 мм та 25 підривників до авіаційних бомб, вилучила та знищила вибухонебезпечні предмети шляхом підриву.

В зв’язку з такими обставинами не зайвим було нагадати присутнім на інструктажі правила поведінки з небезпечними знахідками.

Крім цього начальник відділу Тетяна Капля та психолог Тетяна Міхальцова провели індивідуальні бесіди – консультації з громадянами, які знаходяться на обліку.