10 квітня 2017, 16:47

Відбулась щотижнева нарада керівників

Сьогодні, 10 квітня, відбулась щотижнева нарада, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації, в.о. голови райдержадміністрації Сергій Трубіцин за участю голови районної ради Андрія Лигути, голови селищної ради Ігоря Дзюби, начальників структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівників установ та організацій райцентру.

Про проведення весняно-польових робіт доповів начальник управління агропромислового розвитку Володимир Каркачов. Він зазначив, що посів ранніх зернових закінчений, за прогнозами, після великодніх свят аграрії району розпочнуть посів соняшнику та кукурудзи.

Про роботу Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді присутніх проінформувала фахівець з соціальної роботи Тетяна Ахтирська. Вона повідомила, що на 1 січня 2017 року на обліку перебувало 263 сім’ї, які знаходяться в складних життєвих обставинах, в них виховується 409 дітей. На 1 квітня кількість супровідних сімей збільшилось до 266, до уваги служби потрапило ще 8 дітей. За словами фахівця систематично проводиться роз’яснювальна робота, надаються соціальні послуги.

Селищний голова Ігор Дзюба звернувся до присутніх зі словами вдячності за участь в проведенні Дня довкілля, а також висловив сподівання, що заходи з благоустрою територій залишаться традиційними .

Заслухали на нараді і інформацію головного редактора радіомовлення Вікторії Кліщової про проведення першого засідання нового дорадчого органу - Луганської обласної молодіжної ради, в якому взяв участь голова облдержадміністрації Юрій Гарбуз.

По завершенню наради перший заступник голови райдержадміністрації, в.о. голови райдержадміністрації Сергій Трубіцин проінформував  про заплановані заходи  на поточний тиждень, побажав усім вдалого і результативного робочого тижня.