05 квітня 2017, 13:53

Весняний призов 2017

04 квітня поточного  року в Марківській школі мистецтв відбулися урочисті проводи призовників весняного призову 2017 року до лав  Збройних Сил України.

На строкову службу до Української Армії від району призиваються: Олександр Забірка, Олександр Романенко,  Володимир Радченко, Володимир Мельник,  Іван Мішура,

Ігор Косенко.

Наказ по Марківському районному об’єднаному військовому комісаріату про призов на строкову військову службу Марківчан зачитав військовий комісар Марківського об’єднаного військового комісаріату майор Юрій Шемякін.

З вітальними словами та найкращими побажаннями  до призовників  звернулись  в.о. голови, перший заступник голови Марківської райдержадміністрації Сергій Трубіцин та голова Марківської районної ради Андрій Лигута. Вони зазначили, що сьогодні саме той час, коли наша держава і весь український народ потребує надійного захисту, наполегливості, розуму, уміння та висловили впевненість, що армійський вишкіл додасть юнакам мужності та сили. Керівники району вручили призовникам пам’ятні вітальні листівки та квіти.

Голова районної ради ветеранів ім. А. І. Єременка - полковник у відставці, учасник бойових дій у Афганістані Іван Левченко, звертаючись до присутніх зазначив, що головне завдання кожного дорослого юнака - бути захисником своєї землі, народу, миру, сім’ї – завжди почесно, гідно та  благородно.

Від голів селищної та сільських рад виступили Лілія Андрієнко та Ніна Плахотя, які побажали майбутнім захисникам Вітчизни здоров’я, відваги,  витримки та найшвидшого повернення додому та вручили пам’ятні подарунки від місцевих громад.        Дана подія  -  завжди хвилююча і водночас урочиста мить: для призовників   знаменна початком служби у Збройних Силах України, а у батьків  викликає почуття гордості і радості за своїх синів, за те, що виростили їх, і сьогодні Батьківщина довіряє їм найдорожче – берегти  спокій та мир рідної землі. Від батьків з напутніми словами до хлопців звернулася мама Олександра Романенка.

            До всіх привітальних слів, які в цей урочистий день надійшли на адресу призовників,  приєдналися колективи аматорів сцени Марківського, Ліснополянського  Будинків культури та Марківської школи мистецтв.