03 квітня 2017, 15:25

Відбулась щотижнева нарада керівників

Сьогодні, 3 квітня, відбулась традиційна нарада, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації, в.о. голови райдержадміністрації Сергій Трубіцин за участю заступника голови районної ради Галини Худик, голови селищної ради Ігоря Дзюби, керівника апарату райдержадміністрації Костянтина Тищенка, начальників структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівників установ та організацій району.

            В ході наради Сергій Трубіцин підвів підсумки  за попередній тиждень та повідомив про кадрові призначення. Так, від 28 березня, військовим комісаром Марківського ОРВК призначений Юрій Шемякін, від 29 березня керівником апарату райдержадміністрації - Костянтин Тищенко, начальником Марківського об’єднаного Пенсійного фонду України в Марківському і Новопсковському районах – Ніна Душенко. Також доповідач відзначив, що в агроформуваннях району тривають роботи з підживлення озимих культур (всього одержано 6460 тонн міндобрив), ведеться підготовка грунту під посів соняшника, кукурудзи на зерно, сорга, проса. Філією «Марківський райавтодор» розпочато ямковий ремонт доріг державного значення.

            Про роботу районної ради присутніх проінформувала заступник голови районної ради та повідомила, що на даний час триває прийом матеріалів на засідання сесії районної ради та готуються матеріали на запит громадського контролю.

            Селищний голова ознайомив присутніх, що 6 квітня в районі пройде День довкілля, на кладовища  почали завозити пісок, а п’ятниця  традиційно є санітарним днем.   

            Далі до слова була запрошена Любов Писаревська, директор районного Будинку культури, яка доповіла про роботу закладу за 2016 рік та поточний період 2017 року.

            По завершенню наради перший заступник голови райдержадміністрації, в.о. голови райдержадміністрації Сергій Трубіцин проінформував  про заплановані заходи  на поточний тиждень, зокрема про урочисті проводи призовників до лав Збройних Сил України та побажав усім вдалого і результативного робочого тижня.