31 березня 2017, 15:10

Дотримання прав дитини на контролі керівництва району

Сьогодні відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, яке вів перший заступник, в.о. голови районної державної адміністрації Сергій Трубіцин.

На порядку денному розглядалися  питання: про розгляд заяви матері, щодо зміни прізвища її малолітньої дитини, щодо подальшої роботи із сім’єю, в якій виховуються неповнолітні діти, які знаходяться на профілактичному обліку в службі у справах дітей, про розгляд заяви, щодо надання дозволу на продаж будинку громадянці І.А., яка мешкає в даному будинку зі своїми неповнолітніми дітьми, та надання права на використання земельної ділянки.

В роботі взяли участь: начальник служби у справах дітей Володимир Олексієнко, начальник УСЗН Сергій Брюховецький, психолог Марківського РЦСССДМ Аліна Чепель, начальник відділу освіти Анатолій Бородавка, начальник Марківського районного центру зайнятості Олександр Піляшенко, головний лікар Марківського РТМО Геннадій Сальніков, головний лікар Марківського ЦПМСД Тамара Лигута, старший інспектор Марківського ВПГУНП Олександр Колодько, начальник Марківського районного відділу з питань апробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та апробації Міністерства юстиції Тетяна Капля.

Під час засідання членами комісії ретельно вивчено всі наявні документи по заявлених справах.

Узагальнюючи роботу комісії, перший заступник, в.о. голови райдержадміністрації Сергій Трубіцин підкреслив, що головне – захист прав дитини.