23 грудня 2016, 12:44

Відбулося засідання районної тимчасової комісії

23 грудня 2016 року відбулося засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації, голова комісії Сергій Трубіцин. Головуючий повідомив, що заборгованість із заробітної плати на території району відсутня.

 

На розгляд комісії були винесені питання про стан сплати податків та внесення інших обов’язкових платежів, внесків до Пенсійного Фонду України до бюджету підприємствами та організаціями району.

 

По даному питанню заслухали Ніну Душенко – начальника управління Пенсійного фонду України в Марківському районі, яка доповіла, що станом на 23 грудня заборгованість до ПФУ існує по трьох підприємствах.

 

Під час обговорення порядку денного, члени комісії вирішили на наступному засіданні заслухати керівників підприємств, які мають заборгованість та підготувати інформацію до правоохоронних органів щодо правомірності дій цих підприємств.