30 грудня 2015, 14:47

Марківщина з бюджетом на 2016 рік

Днями, голова голова райдержадміністрації  Віктор Чернік взяв участь у засіданні сесії районної  ради, одним із головних питань порядку денного якої було затвердження районного бюджету на наступний рік.

 

На початку засідання голова  райдержадміністрації звернувся до депутатів і наголосив на важливості ухвалення головного фінансового документу території. Зокрема, він зазначив, що державний бюджет на 2016 рік ще не  прийнято, проте законодавство вимагає ухвалити бюджети не пізніше 25 грудня.

 

– Районною державною адміністрацією було розроблено та подано на розгляд  сесії проект бюджету на 2016 рік згідно показників 2015 року. Наші фахівці сформували технічний бюджет, в основу якого покладено найголовніші базові видатки, які стосуються соціально-комунальної сфери, – зазначивВіктор Чернік. – Ухвалення цього документу дозволить  району нормально, без будь-яких збоїв, розпочати новий бюджетний рік. А пізніше ми зберемося в робочому режимі і, згідно зі змінами до законодавства і відповідно до прийнятого бюджету країни, скоригуємо основний фінансовий документ району.

 

Кожен з депутатів матиме можливість внести свої пропозиції до оайонного бюджету, з урахуванням яких ми приймемо відповідні зміни.

 

Депутати  районної ради більшістю голосів ухвалили бюджет на 2016 рік, а також внесли деякі зміни до районного  бюджету на 2015 рік.