Сьогодні: неділя, 16 червня 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Марківська РДАДіяльність РДАПрес-центр
Новини

06 лютого 2014, 17:21
Сесія районної ради ухвалила Програму економічного і соціального розвитку району на 2014 рік
За інформацією управління економічного розвитку  і торгівлі райдержадміністрації на засіданні сесії районної ради була затверджена Програма економічного і соціального розвитку району на 2014 рік.

докладніше »05 лютого 2014, 19:47
Зустріч керівництва району з керівниками установ та громадськістю району з питання організації профілактики та лікування онкологічних захворювань
5 лютого 2014 року в залі засідань районної державної адміністрації відбулася зустріч керівників району: голови районної державної адміністрації Андрія Лигути та голови районної ради Олександра Житіна з керівниками та громадськістю району з питання  організації  профілактики та лікування онкологічних захворювань в Марківському районі.

докладніше »04 лютого 2014, 15:38
Засідання районного штабу з питань забезпечення порядку та стабільної роботи органів влади підприємств, установ і організацій району
- На сьогоднішній день Марківщина працює стабільно і повністю контрольована. Всі підприємства району забезпечують життєдіяльність району в звичайному режимі. Проблеми, які виникають вирішуються відповідними службами району своєчасно, - такий висновок зробив голова районної державної адміністрації на засіданні  районного штабу з питань забезпечення порядку та стабільної роботи органів влади підприємств, установ і організацій району, яке відбулося сьогодні. 

докладніше »04 лютого 2014, 15:21
Бюджет району прийнято
Оскільки перед тим, як проект бюджету району на 2014 рік було винесено на затвердження сесії, його ретельно опрацювали в комісіях районної ради, відтак приймався головний кошторис району практично без обговорення.

докладніше »04 лютого 2014, 15:16
Андрій Лигута: Щоб поставити міцні стіни, потрібен надійний фундамент, який закладали на території району протягом минулого року у різних галузях та сферах
3 лютого 2014 року відбулося  друге пленарне засідання тридцять другої сесії Марківської районної ради шостого скликання під головуванням голови районної ради Олександра Житіна за участі голови райдержадміністрації Андрія Лигути.

докладніше »30 січня 2014, 16:46
У зв’язку з погіршенням погодних умов навчання в загальноосвітніх закладах району тимчасово призупинено
По інформації відділу освіти Марківської райдержадміністрації з 30 січня по 2 лютого 2014 року  навчання  в 13 загальноосвітніх закладах  та в одному дошкільному навчальному закладі району  тимчасово призупинено. Три  інші дошкільні навчальні заклади функціонують.  

докладніше »29 січня 2014, 16:22
Голова райдержадміністрації взяв участь у нараді освітян
У відділі освіти райдержадміністрації відбулася нарада з педагогічними працівниками  з питання з впровадження  інклюзивної освіти. В нараді взяв участь голова районної  державної адміністрації Андрій Лигута.  

докладніше »29 січня 2014, 15:01
Голова райдержадміністрації Андрій Лигута провів зустріч з представниками районної громадської організації «Союз ветеранів Афганістану»
Голова районної державної адміністрації Андрій  Лигута провів зустріч з представниками  районної громадської організації «Союз ветеранів Афганістану». В зустрічі взяв участь голова районної ради Олександр Житін.  

докладніше »29 січня 2014, 11:37
Засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат
Перший заступник голови райдержадміністрації  Володимир Золотоверх провів засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із   заробітної   плати   (грошового забезпечення),  пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

докладніше »29 січня 2014, 11:13
Відбулося перше засідання районного штабу по забезпеченню громадського порядку та стабільної роботи органів влади, підприємств, установ Марківського району
Керівники району: голова районної державної адміністрації Андрій Лигута та голова районної ради Олександр Житін провів перше засідання районного штабу  по забезпеченню громадського порядку та стабільної роботи органів влади, підприємств, установ Марківського району.  

докладніше »28 січня 2014, 15:37
Колегією районної державної адміністрації схвалено Програму економічного і соціального розвитку Марківського району на 2014 рік
На сьогоднішньому засіданні колегії районної державної адміністрації схвалено Програму економічного і соціального розвитку Марківського району на 2014 рік.

докладніше »28 січня 2014, 13:48
Володимир Золотоверх: Ми повинні забезпечити безаварійне проходження опалювального сезону в районі
Як повідомив перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Золотоверх на щотижневій нараді з керівниками  підприємств і організацій райцентру, селищним і сільськими головами рад, що  з моменту погіршення погодних умов і початком снігопадів в Марківському районі комунальні служби працюють у посиленому  режимі.

докладніше »27 січня 2014, 09:13
Нові партнери - нові можливості
24 січня 2014 року делегація Марківського району на чолі з головою Марківської райдержадміністрації Андрієм Лигутою взяла участь у VІ засіданні ради Єврорегіона «Донбас», в рамках якого була підписана Угода між Марківською районною державною адміністрацією Луганської області України та адміністрацією Богучарського муніципального району Воронезької області Російської Федерації про науково-технічне та культурно-гуманітарне співробітництво і план заходів до неї на 2014-2019 роки.

докладніше »23 січня 2014, 14:03
Голова райдержадміністрації Андрій Лигута провів нараду з керівниками агро формувань району
Голова районної державної адміністрації Андрій Лигута провів нараду з керівниками агроформувань району. В ході наради були  розглянуті питання підготовки  до проведення в районі весняно-польових робіт та перспективи роботи агропромислового комплексу  району в рамках співпраці  Єврорегіон «Донбас».

докладніше »22 січня 2014, 15:39
Марківщина відзначила День Соборності і Свободи України
22 січня в районі пройшли заходи присвячені Дню Соборності і Свободи України.

докладніше »22 січня 2014, 14:09
Шановні жителі Марківіщини, щиро вітаємо вас із Днем Соборності та Свободи України!
Шановні жителі Марківіщини, щиро вітаємо вас із Днем Соборності та Свободи України!

докладніше »21 січня 2014, 09:17
Керівники району на нараді з очільниками підприємств, установ та організацій району прокоментували суспільно-політичну ситуацію в країні.
На нараді з керівниками підприємств, установ та організацій райцентру голова районної державної адміністрації Андрій Лигута та голова районної ради Олександр Житін прокоментували  суспільно-політичну ситуацію, що склалася в державі.  

докладніше »20 січня 2014, 17:23
Урочистості з нагоди Дня Соборності і Свободи України
В залі засідань районної державної адміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності і свободи України. Голова районної державної адміністрації Андрій Лигута та голова районної ради Олександр Житін  привітали присутніх зі святом.  

докладніше »20 січня 2014, 17:05
Володимир Золотоверх: Ми повинні посилити всі запобіжні заходи протидії АЧС
Ми повинні посилити всі запобіжні заходи протидії розповсюдження збудника африканської чуми свиней. Про це на щопонеділковій нараді з керівниками підприємств, установ та організацій райцентру говорив перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Золотоверх.

докладніше »20 січня 2014, 16:55
Андрій Лигута: Незважаючи на погодні умови система життєзабезпечення району повинна працювати без перебоїв
Незважаючи на погодні умови система життєзабезпечення району повинна  працювати без перебоїв. На цьому наголосив під час що понеділкової  наради з керівниками підприємств, установ та організацій райцентру голова районної державної адміністрації Андрій Лигута.  

докладніше »
Попередня сторінка || Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3

Архів по роках:

0000200920102011201220132014201520162017
Марківська районна державна адміністрація
92400, Україна, смт. Марківка, вул.Леніна, 18
Тел. (06464) 9-19-85, факс 9-18-56
Веб-сайт: http://mar.loga.gov.ua
E-mail: gosadm@mar.lg.ukrtel.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.mar.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Марківська РДА