15 лютого 2014, 13:27

15 лютого ми віддаємо шану учасникам бойових дій на території інших держав

     На Марківщині в районному будинку культури відбулися урочисті збори з нагоди 25-ї річниці виводу Радянських військ з Республіки Афганістан, за участі голови  районної державної адміністрації Андрія Лигути, голови районної ради Олександра Житіна, депутата обласної ради Наталії Пульної.

 

   - Плин часу не затьмарив спогадів про цю війну у її учасників, не втамував біль втрати в серцях батьків, дружин, дітей. У глибокій шані схиляємо голови перед воїнами-інтернаціоналістами, перед сім‘ями загиблих. Висловлюємо повагу батькам, які виховали мужніх, готових служити державі за будь-яких обставин, синів і дочок.Світла пам‘ять тим, хто загинув на чужій землі. Усім, хто повернувся до рідної домівки, бажаємо міцного здоров‘я, щастя, миру і добра. Знайте, ми пам’ятаємо із афганського пекла, з інших гарячих точок про ваші бойові заслуги, про чесно і мужньо виконаний військовий обов’язок. Влада докладає максимум зусиль, аби ветерани усіх воєн були гідно пошановані, - звернувся Андрій Костянтинович до присутніх у залі.

 

     Олександр Житін зачитав привітання членам громадської організації Української спілки ветеранів Афганістану Марківського району, що надійшли від народного депутата України Володимира Демішкана та заступника голови обласної ради, депутата обласної ради, почесного громадянина Марківщини Юрія Хунова.

 

     Присутні у залі вставали під час вручення грамот, пам’ятних орденів, знаків та  медалей за значний вклад у розвиток ветеранського руху в Україні членам спілки ветеранів Афганістану Марківського району. За постійну високу підтримку ветеранського руху Української спілки ветеранів Афганістану знаком «За гражданское мужество» нагороджено Наталію Пульну.

 

     Концертною програмою аматорів художньої самодіяльсноті Марківського району закінчилися урочистості в Марківці.