07 лютого 2014, 12:13

Андрій Лигути провів нараду з керівниками відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації

Голова районної державної адміністрації Андрій Лигута провів нараду з керівниками відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації.

 

В ході наради було обговорено питання стосовно розвитку малих форм господарювання в аграрному секторі. Керівник району дав завдання  інспекції Держкомзему у Марківському районі надати довідку про землю, яка знаходиться в користуванні малих фермерських господарствах з метою підготовки даного питання на  розгляд колегії райдержадміністрації.

 

Розглянуте було питання щодо забезпечення реалізації регіональної цільової програми «Власний дім», за якою населення району буде кредитуватись, щоб побудувати житло.

 

Розглядалось на нараді питання планування роботи відділами, управліннями та структурними підрозділами райдержадміністрації.

 

За його словами,  правильно сплановані заходи – це 50% успіху.

 

- Ми повинні чітко  спланувати проведення заходів  у 2014 році помісячно та  дотримуватись їх виконання.  Вони повинні проводитись на високому рівні, своєчасно. На сьогоднішній день у нас стоїть завдання гідно відзначити 25-річницю виведення Радянських  військ з республіки Афганістан та відзначити День захисника Вітчизни. Прошу всі відповідні служби райдержадміністрації приступити до виконання робочого плану з проведення цих заходів, співпрацювати та допомагати один одному. Це два відповідальні заходи, які ми повинні провести в лютому місяці,- підкреслив Андрій

 

Очільник району кожному управлінню, відділу і службам райдержадміністрації надав доручення. з питання планування  проведення   та організації основних заходів у  2014 році.