11 грудня 2013, 17:53

Відбулося засідання міжвідомчої робочої групи для відпрацювання проектів транскордонного співробітництва

Відповідно до Стратегії розвитку Єврорегіону «Донбас» до 2020 року одним із основних напрямків роботи Луганського регіонального відділення Секретаріату Єврорегіону «Донбас» визначено залучення прикордонних міст та районів області до активної співпраці із сумісними територіями Російської Федерації.

 

У зв’язку з цим, 13 грудня 2013 року перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Золотоверх провів чергове засідання міжвідомчої робочої групи для  відпрацювання проектів транскордонного співробітництва.

 

На засіданні  підведені підсумки роботи за 2013 рік з даного питання.

 

За словами першого заступника, першочерговим кроком по реалізації проектів транскордонного співробітництва у 2013 році міжвідомчою робочою групою було розглянуто питання активізації виконання укладеної в 2010 році Угоди між Марківським районом Луганської області України та адміністрацією Кантемирівського муніципального району Воронежської області Російсько Федерації про науково-технічне та культурно-гуманітарне співробітництво.

 

- Марківський район уже давно активно співпрацює з Кантемирівським муніципальним районом Російсько Федерації. Тільки в цьому році було проведено 13 заходів у сфері гуманітарно-культурного співробітництва, проводили обмін делегаціями, які приймали  участь у заходах направлених на обмін досвідом.

 

Разом з тим необхідно відзначити, що  з 2012 року з нами активно  співпрацює   Богучарський муніципальний район Воронежської області. З ним планується в перспективі підписати  також Угоду про співробітництво на офіційному рівні.

 

У цьому році проведено спільні семінари у сфері розвитку агропромислового комплексу.

 

Вказані заходи дозволили підвищити ділову активність підприємств, комерційних структур, що в свою чергу сприяє притоку інвестицій та створює сприятливі умови для додаткових надходжень у державний та місцеві бюджети, -  підкреслив Володимир Золотоверх.

 

Підсумком роботи засідання міжвідомчої робочої групи став розроблений план роботи групи на 2014 рік.