24 грудня 2012, 16:51

Щотижнева нарада

        24 грудня  2012 року в залі засідань районної державної адміністрації відбулася чергова нарада з керівниками райцентру. Нараду провів голова райдержадміністрації А.К.Лигута, який звернув увагу на стан справ у Марківському районі та ознайомив присутніх з підсумками роботи засідання Ради Регіонів Луганської області.

        Голова районної ради  Житін Олександр Вікторович повідомив, що 27 грудня відбудеться засідання сесії районної ради та звернув увагу присутніх на підготовку довідкових матеріалів на засідання сесії районної ради.

        Золотоверх Володимир Дорофійович - перший заступник        голови райдержадміністрації доповідав про стан справ за спожиті енергоносії  тапро взаємодію інженерних та комунальних служб в складних зимових умовах та організація постійного контролю за об’єктами життєзабезпечення населення.

         Про проведення Новорічних заходів  у районі інформувала на нараді  Цовма Олена Олександрівна­-заступник голови райдержадміністрації.

         Про забезпечення безперебійного руху автомобільного транспорту по автошляхах на території Марківського району в зимовий період на нараді звітував начальник філії «Марківський райавтодор» Педан Анатолій Вікторович.

         Начальник управління Пенсійного фонду України в Марківському районі Душенко Ніна Олександрівна  підняла питання наповнення та погашення заборгованості до фонду.

         Був заслуханий  на нараді звіт завідувача сектору у справах сім’ї, молоді та спорту  райдержадміністрації про стан реалізації державної політики стосовно сім’ї, молоді та спорту у Марківському районі за 2012 рік.    За результатами наради деяким керівникам були надані протокольні доручення.