Сьогодні: вівторок, 25 червня 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Марківська РДАДіяльність РДАПрес-центр12 вересня 2010, 16:38

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації інформує

12 вересня 2010, 16:38

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації інформує

 

 

       Субсидія є адресною безготівковою допомогою держави малозапеспеченим сім’ям на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та пічного побутового (рідкого) палива. Адресний характер допомоги означає, що вона призначається конкретній сім’ї за зверенням власника чи наймача житла від імені усіх прописаних там осіб. Допомога надається в безготівковому вигляді шляхом зменшення розміру зазначених вище платежів на утримання житла. Головним критерієм для отримання субсидії є рівень доходів сім’ї по відношенню до вартості цих платежів в межах визначених нормативів споживання. 
      Субсидія є безповоротною допомогою, як і інші форми соціальної допомоги, приміром, на дітей для малозабеспечених сімей тощо. При її призначенні громадяни не беруть на себе зобов’язання щодо її повернення. Це принципово відрізняє субсидію від позик, кредитів та інших видів договірних зобов’язань. Надання субсидії не пов’язане з формою власності житла. Оскільки вона не повинна повертатися державі, вона не є боргом і її отримання не впливає на право власності громадян на житло.  
       У зв’язку з прийняттям Урядом країни рішення про підвищення соціальних гарантій для сімей по сплаті житлово-комунальних послуг з серпня 2010 року житлові субсидії для громадян стануть доступнішими.
Віднині сім’ям, які складаються лише з пенсіонерів та інших непрацездатних громадян, надано право сплачувати за житлово-комунальні послуги не більше 10 % сукупного доходу (в межах норм споживання).
        Також 10% сукупного доходу сплачують за житлово-комунальні послуги сім’ї, у складі яких є діти, інваліди І чи ІІ групи при умові, що середньомісячний сукупний дохід на одного члена сім'ї не перевищує 50% прожиткового мінімуму.
         Інші сім’ї, в складі яких є працездатні особи, мають право платити за житлово-комунальні послуги не більше 15 %.
          Для призначення житлової субсидії необхідно звернутися до районного управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації.
          В заяві Ви вказуєте паспортні дані, ідентифікаційний номер, адресу зареєстрованого місця проживання, назву та адресу житлово - експлуатаційної організації, номер особового рахунку на газопостачання,  електроенергію (інформація береться із розрахункової книжки або квитанції).
          Особливо звертаємо увагу на правильність заповнення в заяві паспортних даних, ідентифікаційних номерів, назв і адрес експлуатаційних організацій, а також номерів особових рахунків на газопостачання, електроенергію.
           Пенсіонери в управління праці та соціального захисту населення подають чи надсилають по пошті лише заяву, декларацію про доходи та майновий стан осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні.
           Працюючі особи в управління праці та соціального захисту населення подають заяву, декларацію про доходи та майновий стан осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні, довідки про доходи кожної зареєстрованої особи.

 

Якщо до складу сім’ї входять:
   - працюючі пенсіонери – додатково подається довідка про заробітну плату;

 

   -особи, які перебувають на обліку в центрі зайнятості -  довідка про перебування на обліку та розмір допомоги по безробіттю;
  - особи які навчаються (студенти) –  довідка про отримання стипендії, якщо стипендія не виплачується – довідка про неотримання стипендії;
   -   особи, які мають земельні паї – довідку про дохід від здачі в оренду паю за 2009 рік та додаток до договору оренди за 2009 рік.
    Довідки про розмір отримуваних доходів подаються за 6 попередніх місяців перед місяцем звернення (чи за попередній календарний рік у разі звернення за субсидією на тверде паливо).
   Звертаємо увагу, що доходом сім`ї, крім пенсії, вважається: стипендія, заробітна плата, допомога по безробіттю, дохід від підприємницької діяльності, а також дохід від земельної частки (паю), зданого в оренду, аліменти, тощо. 
     Увага! Пенсіонери довідки про розмір призначеної пенсії не подають. 
     Прийом документів на призначення субсидії здійснюється управлінням праці та соціального захисту населення щоденно без обідньої перерви з 8 до 17 години з 1 жовтня цього року (з початку опалювального сезону).
    При виникненні будь-яких питань щодо надання житлових субсидій просимо звертатися особисто до управління праці та соціального захисту населення або за контактним телефоном 9-16-91.
     Звертаємо увагу, якщо з будь-яких причин не можете Ви, чи члени Вашої сім'ї особисто підійти до управління праці та соціального захисту населення для оформлення житлової субсидії, слід звернутися до уповноваженої особи при сільській раді за місцем проживання.
 
 
 
 
 

      Надаємо відповіді на деякі найбільш актуальні та найчастіші питання, які надходять до управління праці та соціального захисту населення.
     Що є головною умовою призначення субсидії?
      Головною умовою призначення субсидії є наявність різниці між розміром плати за житлово-комунальні послуги, скраплений газ та паливо ( в межах норм володіння та користування загальною площею житла та нормативів користування комунальними послугами) і обсягом обов’язкового відсотку платежу, який зобов’язана оплачувати сім’я в разі призначення субсидії. Розмір цього відсотку встановлюється Кабінетом Міністрів України.  Постановою КМУ N 621 від 14 липня 2010 р. його встановлено в обсязі 15 відсотків середньомісячного сукупного сімейного доходу. Якщо у житловому приміщенні (будинку) прописані і проживають тільки пенсіонери, які не працюють, та інші непрацездатні громадяни, джерелом існування яких є лише доходи від особистого підсобного господарства, пенсія та інші соціальні виплати, або якщо у складі прописаних є неповнолітні діти, інваліди першої та другої групи і середньомісячний сукупний доход не перевищує вартісної межі малозабезпеченості, розмір плати за житлово-комунальні послуги в межах норми володіння чи користування загальною площею житла та нормативів користування зазначеними послугами за умови призначення житлової субсидії становить 10 відсотків їх середньомісячного сукупного доходу.
        На яку площу призначається субсидія?
        Загальна площа житла, на яку призначається субсидія, обмежується нормою володіння – для власників житла, чи користування – для наймачів житла. Це означає, що субсидія надається на площу, яка не перевищує встановлених нормативів. При призначенні субсидії, норму володіння чи користування загальною площею житла встановлено в розмірі 21 кв.м на кожного прописаного у житлі та додатково 10,5 кв.м на всіх прописаних, а для осіб які проживають в однокімнатній квартирі,- на загальну площу незалежно від розміру квартири.
        В окремих випадках, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ї, субсидії можуть призначатися на більшу, понаднормову площу житла. В цьому випадку вони призначаються на підставі рішень місцевих органів виконавчої влади, або комісій, які ними утворюються на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов проживання сім’ї.
         У випадку, коли особа, що перебуває в шлюбі, проживає окремо від чоловіка (дружини) - факт проживання встановлюється лише за пропискою,- субсидія призначається лише на норму володіння чи користування загальною площею без врахування додаткових 10,5 кв.м. загальної площі “на сім’ю”. Є дві додаткових умови, при яких це правило діє:
особа, що звернулася за субсидією, не отримує аліментів (виплат) на утримання неповнолітніх дітей;
особа має бути уповноваженим власником чи наймачем житла, на якого (яку) відкрито особовий рахунок.
        Якщо особа отримує аліменти або проживає разом з батьками або іншими повнолітніми членами сім’ї, то субсидія призначається на загальних підставах.
Приклад 1.
 
В 3-кімнатній квартирі площею 56 м2 проживає 4 особи, всі вони прописані і на них нараховуються комунальні послуги. Норматив користування чи володіння для такої сім'ї становить:
21м2 х 4 + 10,5м2- 94,5м2.
Однак, субсидія для них буде призначатися виходячи з фактичної площі, якою вони корис­туються чи володіють, - 56 м2.
Приклад 2.
 
В 3-кімнатній квартирі площею 56 м2 проживає 2 особи. В цьому випадку норматив користування чи володіння становить:
                                                         21м2  х 2 + 10,5м2  = 52,5м2.
Субсидію буде призначено не на всі 56 м2, а лише на 52,5 м2.
 
Приклад 3.
 
В 1-кімнатній квартирі площею 42 м проживає одна особа. Норматив користування чи володіння в цьому випадку становить:
21м2 + 10,5м2 = 31,5м2,
однак, субсидію буде призначено на всі 42 м2, оскільки це однокімнатна квартира і субсидія призначається на всю загальну площу.
Приклад 4.
 
Окремий випадок, коли субсидія призначається без врахування додаткових 10,5 м2, -це коли подружжя проживає окремо. Наприклад, дружина з дитиною мешкає в 3-кімнатній квартирі площею 56 м2 і не одержує виплат на утримання дитини. В цьому випадку норма користування чи володіння становить:
21м2х 2 = 42м2
і субсидію їй буде призначено лише на 42 м2.
 
         На який термін призначається субсидія?
          В залежності від видів субсидії та їх комбінацій, субсидія може бути призначена:
на 6 місяців – для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг;
на дванадцять місяців – якщо у житловому приміщенні (будинку) приписані і приживають тільки пенсіонери, які не працюють, та інші непрацездатні громадяни, джерелом існування яких є лише пенсія та інші соціальні виплати. Про збільшення доходу або зміну у складі прописаних заявники, яким призначено таку субсидію, обов’язково інформують відділи (управління) субсидій;
на календарний рік – для придбання скрапленого газу, твердого та пічного побутового (рідкого) палива;
з місяця звернення до кінця поточного року – для субсидії на житлово-комунальні послуги при одночасному призначенні також субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та пічного побутового (рідкого) палива;
на опалюваний період, починаючи з місяця звернення за її призначенням чи перерахунком: 1) на оплату природного газу чи електроенергії, що споживаються на індивідуальне опалення; 2) на оплату житлово-комунальних послуг та природного газу (електроенергії), що споживається на індивідуальне опалення, одночасно.
Хто із членів сім’ї   має заповнювати заяву на субсидію?
    Субсидія призначається власнику (співвласнику) житла, наймачу житла у громадському державному житловому фонді, члену житлового кооперативу, на якого відкрито особовий рахунок за місцем реєстрації. Саме цією особою має заповнюватися заява на призначення субсидії. У тій спрощеній формі заяв, які вже надіслані пенсіонерам, чітко написано, що заповнюється заява особою, на яку відкрито особовий рахунок по оплаті житлово- комунальних послуг.
Що робити пенсіонерам, до яких не надійдуть всі необхідні документи, та якщо надіслані у конверті бланки будуть зіпсовані? Де їх ще брати??
      Якщо з якихось причин документи не дійдуть до потенційних отримувачів субсидій, або будуть зіпсовані, необхідно звернутися до управлінь праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації (у сільській місцевості – до уповноважених сільських або селищної рад), де можна заповнити заяву та декларацію, а також отримати необхідну консультацію.
Чи можна подати заяву на отримання субсидії, якщо не вистачає деяких документів?
        Так, але за однієї умови - відомості, викладені у заяві, мають бути підтверджені належно оформленими та поданими документами протягом місяця з дня подачі заяви. В цьому випадку субсидія надається з місяця надходження заяви. Отже, треба донести усі необхідні документи та довідки протягом місяця.
Які питання розглядаються на погоджувальній комісії по визначенню права на призначення субсидії в неординарних ситуаціях?
       В управлінні праці та соціального захисту населення розпорядженням голови райдержадміністрації створена погоджувальна комісія по визначенню права на призначення субсидії в неординарних ситуаціях:
1. Надання субсидії на загальну площу житла одиноко проживаючим пенсіонерам.
2. Надання субсидії при наявності серед зареєстрованих у житловому приміщенні працездатних громадян, що не працюють, не навчаються, не знаходяться на обліку в центрі зайнятості, як такі що шукають роботу.
3. Надання субсидії при наявності серед зареєстрованих в житловому приміщенні осіб, що знаходяться в трудових відносинах, але не мають доходів.
4. Призначення субсидії не власнику житла.
5. Призначення субсидії громадянам, які здають житло в оренду.
6. Призначення субсидії громадянам,котрі мають у володінні в сукупності більш ніж одне житлове приміщення, загальна площа яких у сумі перевищує норми користування загальною площею житла.
7. У випадку придбання житла протягом 1 року (купівля, обмін).
8. Громадянам, які мають у володінні 2 автотранспортних засоби.
       При наявності в сім'ї подібних ситуацій, соціальні інспектори проводять обстеження матеріально-побутових умов проживання родини і рекомендують заявнику звертатись з заявою про призначення субсидії на комісію чи не звертатись.
 
Чи мають право на житлові субсидії сім’ї, в яких є земельна ділянка площею понад 0,06 га, та члени особистих селянських господарств?
 
      Такі сім’ї не обмежуються в своїх правах на субсидії. Головна особливість тут полягає у визначенні їх доходів. Члени особистих селянських господарств є особами, які забезпечують себе роботою самостійно і належать до зайнятого населення за умови, що робота в цьому господарстві для них є основною. Облік особистих селянських господарств здійснюють сільські, селищна ради за місцем розташування земельної ділянки. Саме ці органи мають надавати довідку про належність громадян до членів особистого селянського господарства. За наявності такої довідки членам особистого селянського господарства субсидія призначається на загальних підставах. При цьому дохід таких громадян обчислюється як дохід від земельної ділянки особистого селянського господарства за нормативами, які затверджуються місцевими органами виконавчої влади на календарний рік. І ще дуже   важлива особливість порядку призначення субсидій. До членів сім’ї, доходи яких враховуються при призначенні субсидії, належать особи, зареєстровані у відповідному житловому приміщенні.
 
      Хто має повідомити громадянина про отримання субсидії, або автоматично ці дані будуть передані у житлову контору?
 
      Громадянин, який заявив про своє право на субсидію, отримає повідомлення про те, чи нарахована йому субсидія на житлово-комунальні послуги, чи ні. У повідомленні буде зазначено, на який термін надається субсидія, її розмір, а також розмір обов’язкової плати за кожну послугу. Крім того, кожного місяця до організацій-надавачів послуг надаються списки громадян, яким нараховані  субсидії, розміри субсидій та обов’язкової плати.
Чи може розраховувати на субсидію людина, яка не має роботи та перебуває на обліку у Центрі зайнятості? Та у якому разі безробітний, що перебуває на обліку Центрі зайнятості, може отримувати субсидію?
       Субсидія не призначається в разі, якщо серед зареєстрованих у житловому приміщенні осіб є працездатна особа, яка не працює і не навчається, при цьому не шукає роботу через службу зайнятості протягом 3-х місяців, що передують місяцю звернення за субсидією. Але безробітним, які стоять на обліку у службі зайнятості, субсидія призначається на загальних умовах, для цього надається довідка з центру зайнятості про розмір допомоги по безробіттю за останні 6 місяців.
Що робити, якщо заявник не сплачує свою частку житлово-комунальних платежів?
        Якщо заявник, якому призначено субсидію, не сплачує відповідної частки житлово-комунальних послуг, то за поданням житлово-експлуатаційних організацій, що надають комунальні послуги тощо, виплата субсидії припиняється. Винятком з цього правила можуть бути пов’язані лише із затримкою виплати заробітної плати, пенсії тощо.
Хто взагалі може не турбуватися щодо отримання субсидій?
       Кожен громадянин сам може зробити попередній розрахунок, чи може він розраховувати на субсидію чи ні. Розрахунок не складний: береться дохід всіх членів сім’ї, зареєстрованих на даній житловій площі, за попередні шість місяців, ділиться на 6 – так обраховується середньомісячний дохід. Далі треба взяти відповідний відсоток цього доходу – 10% (для сімей, які складаються лише із непрацездатних) чи 15% (для всіх інших сімей) і порівняти з місячною платою за ЖКП в межах норм. Якщо плата за ЖКП є вищою за визначений відсоток (10% або 15%) сімейних доходів, то сім’я має право на субсидію, якщо не перевищує його – то необхідно дочекатися опалювального періоду, коли збільшуються комунальні платежі і знову зробити розрахунок. Наприклад:
 
         В приватном  будинку площею 56 м2 зареєстровано 2 пенсіонери : сукупний дохід за 6 місяців становить 18000 гривень,а середньомісячний дохід – 3000 гривень (18000:6=3000). Обов’язковий відсоток платежу становить 10%, значить, розмір                обов’язкової частки плати   заявника є 300гривень в місяць.
 Загальний розмір плати за житлово- комунальні послуги складає, якщо об’ем використаного газу
 до 2500 м3                                                    до 6000м3                                                       до 12000м3
 445,47грн.                                                      674,28грн.                                                      1380,61грн.
(52,5 х 11 + 18,3 х 2)=614,1м3             (52,5 х 11 + 18,3 х2)=614,1м3             (52,5 х 11 + 18,3 х2)=614,1м3 
614,1 х 0,7254 = 445,47 грн.                 614,1 х 1,098 = 674,28 грн.                 614,1 х 2,2482=1380,61грн.,
де    52,5 – норма користування житла;     0,7254,   1,098, та 2,2482 – тариф газу; 11 – норма на індивідуальне опалення (незмінна величина); 18,3 – норма споживання газу при наявності газової плити.
Розмір щомісячної субсидії становить різницю між розміром плати за житлово- комунальні послуги та середньомісячним доходом:
 445,47 – 300 =145,47 грн.                      674,28 – 300 =374,28 грн.            1380,61 – 300 = 1080,61 грн.
 
Якщо обоє пенсіонери мають пільгу 25% - «діти війни»:
Загальний розмір плати за житлово- комунальні послуги складає:
334,10 грн.                                             505,71грн.                                                          1035,46 грн.
(52,5 х 11 + 18,3 х 2)=614,1м3             (52,5 х 11 + 18,3 х2)=614,1м3             (52,5 х 11 + 18,3 х2)=614,1м3 
614,1 х 0,7254 = 445,47 грн.                 614,1 х 1,098 = 674,28 грн.                  614,1 х 2,2482=1380,61 грн.
445,47 х 75% = 334,10 грн.          674,28 х 75% = 505,71 грн.                  1380,61 х 75% = 1035,46 грн.
Розмір щомісячної субсидії становить різницю між розміром плати за житлово- комунальні послуги та середньомісячним доходом:
334,10 – 300 =34,10 грн.                    505,71 – 300 = 205,71грн.                 1035,46 – 300 = 735,46грн. 
 
Якщо обоє пенсіонери мають пільгу 50% -  «участники бойових дій»:
Загальний розмір плати за житлово- комунальні послуги складає:
 222,74 грн.                                        337,14грн                                                            690,31 грн.
(52,5 х 11 + 18,3 х 2)=614,1м3         (52,5 х 11 + 18,3 х2)=614,1м             (52,5 х 11 + 18,3 х2)=614,1м3 
614,1 х 0,7254 = 445,47 грн.             614,1 х 1,098 = 674,28 грн.                  614,1 х 2,2482=1380,61 грн.
445,47 х 50% = 222,74 грн.               674,28 х 50% = 337,14 грн.                 1380,61 х 50% = 690,31 грн.
 
Розмір щомісячної субсидії становить різницю між розміром плати за житлово- комунальні послуги та середньомісячним доходом:
 
222,74- 300 = 0                              337,14 – 300 = 37,14 грн.    690,31 – 300 = 390,31 грн.
 
 
 
 
 04 травня 2017, 16:03
Співпраця з ПРООН триває
Сьогодні, Марківській район з робочим візитом відвідав спеціаліст із соціальної мобілізації Проекту Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні 

докладніше »21 квітня 2017, 10:43
Засідання оргкомітету з відзначення роковин Чорнобильської катастрофи
Про відзначення 31- ої річниці з Дня Чорнобильської трагедії йшлося на засіданні оргкомітету, яке провів сьогодні в райдержадміністрації заступник голови райдержадміністрації Ігор Копатько

докладніше »21 квітня 2017, 09:23
Активісти Потягу Єднання України поспілкувалися з освітянами та громадськістю Луганщини
 20 квітня, відбувся спільний брифінг заступника голови облдержадміністрації Ольги Лішик та організаторів Потягу Єднання України «Труханівська Січ» щодо цілей та завдань акції.

докладніше »21 квітня 2017, 09:15
Президент підписав Указ «Про відзначення 21-ї річниці Конституції України»
Президент Петро Порошенко підписав Указ № 111/2017 «Про відзначення 21-ї річниці Конституції України»

докладніше »20 квітня 2017, 13:11
На Марківщині відбувся фестиваль «Козацький гарт»
Сьогодні на базі Марківської ДЮСШ відбувся зональний (обласний) тур Всеукраїнського фізкультурно - патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт - 2017», участь у якому взяли команди Біловодського, Новопсковського та Марківського районів

докладніше »20 квітня 2017, 10:00
В Марківській райдержадміністрації представили нового заступника голови
Відповідно до п.п. 1, 2 ст. 31 Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 «Про затвердження порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби» та особистої заяви розпорядженням голови райдержадміністрації з 20 квітня 2017 року призначено Копатька Ігора Леонідовича на посаду заступника голови Марківської райдержадміністрації

докладніше »20 квітня 2017, 09:00
Внесені зміни до Плану заходів на 2016-2018 роки щодо реалізації Стратегії розвитку Луганської області до 2020
Комітетом з актуалізації Стратегії розвитку Луганської області до 2020 року розроблено проект Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Луганської області на 2017−2018 роки

докладніше »20 квітня 2017, 08:00
Марина Порошенко та Лілія Гриневич поширюватимуть інклюзивну освіту в дитсадках, школах та училищах України
19 квітня Дружина Президента, Голова Благодійного Фонду Порошенка пані Марина Порошенко разом із Міністром освіти і науки Лілією Гриневич  підписали Меморандум про співпрацю у питанні запровадження інклюзивного освітнього середовища в Україні

докладніше »19 квітня 2017, 11:25
Посадову особу комунального підприємства судитимуть за службову недбалість
Марківським відділом Старобільської місцевої прокуратури здійснювалось процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно посадової особи комунального підприємства за фактом неналежного виконання свої службових обов’язків 

докладніше »19 квітня 2017, 11:05
Увага! На Луганщині погіршення погодних умов
За прогнозом українського гідрометцентру протягом доби 19 квітня 2017 року в області очікується посилення північно-східного вітру, 15-20 м/сек., вночі місцями сильний дощ з мокрим снігом

докладніше »19 квітня 2017, 10:42
До уваги любителів спорту!
Відділ молоді та спорту райдержадміністрації запрошує всіх мешканців та гостей району

докладніше »19 квітня 2017, 08:05
Соціальні проблеми чорнобильців вирішуються як на державному, так й на обласному рівнях
18 квітня в облдержадміністрації відбувся брифінг для ЗМІ, присвячений питанню соціального захисту учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильський АЕС

докладніше »19 квітня 2017, 08:00
Президент зустрівся з провідними представниками ділових кіл Великої Британії
У ході офіційного візиту до Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Президент України Петро Порошенко провів зустріч з представниками ділових кіл країни

докладніше »18 квітня 2017, 10:17
Мешканця Марківщини притягнуто до кримінальної відповідальності за надання хабара поліцейському
Марківським відділом Старобільської місцевої прокуратури підтримано державне (публічне) обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно місцевого мешканця за фактом пропозиції та надання ним неправомірної вигоди службовій особі 

докладніше »13 квітня 2017, 08:30
Президент на відкритті фізкультурного центру «Олімп»: Спорт – найкраща медична страховка, найнадійніший захист від хвороб
Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки на Луганщину взяв участь в урочистому відкритті обласного фізкультурного центру «Олімп», де тренуються українські олімпійці та паралімпійці

докладніше »13 квітня 2017, 08:20
Президент вручив реанімобілі і спецавтотранспорт для медичних закладів Луганської області
Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки на Луганщину взяв участь в урочистій церемонії вручення реанімобілів і спеціалізованого автотранспорту для медичних закладів області

докладніше »12 квітня 2017, 15:25
Про можливість співпраці з Фондом регіонального розвитку
11 квітня 2017 року, в приміщенні Марківської селищної ради, відбулась робоча зустріч керівника апарату райдержадміністрації Костянтина Тищенка, головного спеціаліста управління економічного розвитку Наталії Єременко та голови селищної ради Ігоря Дзюби з директором агентства регіонального розвитку Рафаїлом Гарєєвим та начальником відділу бюджетної політики та інвестиційної діяльності Департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму облдержадміністрації Ксенією Ткаченко

докладніше »12 квітня 2017, 07:44
Госпітальні округи – шлях до реформування луганської медицини
11 квітня 2017 року, в.о. директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ольга Рибалка і заступник директора – начальник управління з організації надання медичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров`я ОДА Юрій Інкелевич розповіли про реформування системи охорони здоров’я області

докладніше »12 квітня 2017, 07:39
Президент прийняв міністрів закордонних справ Словаччини, Чехії та Угорщини
Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Міністром закордонних та європейських справ Словацької Республіки Мирославом Лайчаком, Міністром закордонних справ Чеської Республіки Любомиром Заоралеком та Міністром зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини Петером Сійярто

докладніше »11 квітня 2017, 15:04
Вибухонебезпечні предмети становлять смертельну загрозу
В районному відділі пробації пройшов інструктаж – бесіда на тему: «Правила поведінки з вибухонебезпечними предметами»

докладніше »11 квітня 2017, 08:07
11 квітня в «Бабиному Яру» вшанують пам’ять в’язнів фашистських таборів
11 квітня об 11:00 із нагоди відзначення Міжнародного Дня визволення в’язнів фашистських таборів на території Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр» відбудеться загальноміський захід, у рамках якого відбудеться Ритуал Пам’яті з покладанням квітів до Пам’ятного знаку «Пам’ять заради майбутнього», Меморіалу пам’яті загиблих у Бабиному Яру, пам’ятника загиблим у колишньому концтаборі «Сирецький»

докладніше »11 квітня 2017, 07:58
Увага! Оголошення
13  квітня 2017 року  в облдержадміністрації відбудеться засідання регіональної комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку

докладніше »10 квітня 2017, 16:47
Відбулась щотижнева нарада керівників
Сьогодні, 10 квітня, відбулась щотижнева нарада, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації, в.о. голови райдержадміністрації Сергій Трубіцин 

докладніше »10 квітня 2017, 09:27
Платники Луганщини перерахували понад 1,2 млрд грн податків і зборів до зведеного бюджету держави
У січні-березні 2017 року платники з Луганської області сплатили до зведеного бюджету країни 1 млрд 224 млн грн податків і зборів

докладніше »10 квітня 2017, 08:20
Президент затвердив програму співробітництва України з НАТО на 2017 рік
Президент Петро Порошенко підписав Указ “Про затвердження Річної національної програми під егідою Комісії Україна - НАТО на 2017 рік”

докладніше »07 квітня 2017, 14:49
Проведення Дня благоустрою
До наведення порядку залучились працівники підприємств, установ, організацій району, учні загальноосвітніх закладів

докладніше »07 квітня 2017, 10:55
Запорізьський туристичний фестиваль-ярмарок
За підтримки Запорізької обласної державної адміністрації у місті Запоріжжі, 22 квітня о 10:00 на каскаді фонтанів «Райдуга», відбувається туристичний фестиваль – ярмарок «Запоріжжя – місце щастя»  спільно з виконавчим комітетом Запорізької міськради та ГО «Запорізька обласна туристична асоціація».

докладніше »05 квітня 2017, 13:53
Весняний призов 2017
04 квітня поточного  року в Марківській школі мистецтв відбулися урочисті проводи призовників весняного призову 2017 року до лав  Збройних Сил України. 

докладніше »04 квітня 2017, 15:38
Проведення екологічної акції
Марківська районна державна адміністрація підтримує ініціативу Всеукраїнської екологічної акції «Посади дерево миру», яка була започаткована у листопаді 2016 року за ініціативи Мінприроди та Української греко – католицької церкви.

докладніше »03 квітня 2017, 15:25
Відбулась щотижнева нарада керівників
Сьогодні, 3 квітня, відбулась традиційна нарада, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації, в.о. голови райдержадміністрації Сергій Трубіцин за участю заступника голови районної ради Галини Худик, голови селищної ради Ігоря Дзюби, керівника апарату райдержадміністрації Костянтина Тищенка, начальників структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівників установ та організацій району.

докладніше »
|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Архів по роках:

0000200920102011201220132014201520162017
Марківська районна державна адміністрація
92400, Україна, смт. Марківка, вул.Леніна, 18
Тел. (06464) 9-19-85, факс 9-18-56
Веб-сайт: http://mar.loga.gov.ua
E-mail: gosadm@mar.lg.ukrtel.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.mar.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Марківська РДА