Сьогодні: неділя, 16 червня 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Марківська РДАДіяльність РДАЕкономіка
Розвиток підприємництва

Залучення коштів на фондовому ринку


 

Міжнародні тендери в АНДР


Кантонський ярмарок в КНР


Звіт про хід виконання Районної програми розвитку малого підприємництва в Марківському районі на 2010-2012 роки за 2012 рік


До відома суб’єктів господарської діяльності


До уваги платників податку на прибуток!


"Пульс податкової"


Оголошення про конкурси ініційовані УФПП


 


Звіт про хід виконання Районної програми розвитку малого підприємництва в Марківському районі на 2010-2012 роки за 2011 рік


 


Конкурсні відбори для суб'єктів підприємництва


 


Графік прийому представниками місцевих дозвільних органів в дозвільному центрі Марківської райдержадміністрації


 

 

«Гаряча лінія» в дії.
 
В управлінні економіки Марківської райдержадміністрації працює телефонна «гаряча лінія» для підприємців.
 
З початку 2011 року на «гарячу лінію» звернулося 24 суб’єкти малого бізнесу. Питання, переважно, стосувалися порядку отримання дозвільних документів на створення фермерського господарства; оформлення акту готовності об’єкту будівництва до експлуатації; погодження проекту землеустрою; приватизації квартири та захисту прав споживачів .
За результатами розгляду звернень спеціалістами управління були надані консультації та роз’яснення.
 
 
Якщо у Вас виникають питання щодо реєстрації
суб’єктів підприємницької діяльності та її скасування,
внесення змін до установчих документів, отримання документів дозвільного характеру, виникають конфліктні ситуації з органами влади.
Телефонуйте!
 

 

 «Гаряча лінія» для підприємців

            З метою вирішення найгостріших питань малого та середнього бізнесу  продовжує свою роботу телефонна «гаряча лінія» для підприємців, створена на базі відділу розвитку підприємництва та регуляторної політики управління реального сектору економіки Головного управління економіки облдержадміністрації. Номер телефонної «гарячої лінії» – 58-55-23.
              Режим прийому телефонних дзвінків у робочі дні – з 8-00 до 17-00, у п’ятницю – з 8-00 до 15-45, перерва – з 12-00 до 13-00.

 
 

 

До відома керівників підприємств району!
 
Марківська районна державна адміністрація повідомляє, що на території Національного комплексу «Експоцентр України» до Дня Незалежності України з 16 по 19 серпня 2011 року відбудеться загальнодержавна виставкова акція
«Барвиста Україна» та сьомий Всеукраїнський конкурс-виставка «Кращий вітчизняний товар року».
З умовами участі в заходах можна ознайомитися в управлінні економіки Марківської райдержадміністрації
або за телефоном 9-21-64.

 

Урядова «гаряча лінія»

  На Урядовому веб-порталі www.kmu.gov.ua запроваджено «Гарячу лінію» – діалог з малим бізнесом для забезпечення оперативного реагування на звернення суб'єктів підприємницької діяльності щодо протиправних дій посадових осіб органів виконавчої влади, на яку можна зателефонувати за номером: 0-800-507-309. Дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні, дзвінки з мобільних телефонів оплачуються відповідно до тарифів оператора мобільного зв'язку.
     Урядова «гаряча лінія» працює крім святкових днів та неділі за наступним графіком: понеділок – п'ятниця – з 8 до 21 години, субота – з 8 до 19 години.
     Звернення на дії представників виконавчої влади можна надсилати на електронну адресу Кабінету Міністрів України E-mail: ps@kmu.gov.ua, а також до Міністерства внутрішніх справ України skarga@mvsinfo.gov.ua та Державної податкової служби України gromada@sta.gov.ua.

 

До уваги фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб Марківського району!

З першого липня 2004 року діє Закон України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців", яким регламентовано порядок державної реєстрації та припинення фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб всіх форм власності на організаційно-правових форм. Час від часу до цього Закону вносилися різноманітні зміни, але жодні з них до цього часу не були наскільки суттєвими, як зміни, внесені Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи – підприємця" від 7 квітня 2011 року N 3205-VI . Цей Закон опублікований в "Голосі України" 06 травня 2011, набув чинності з 07 травня 2011 року.

Зміни до Закону


 

Шановні підприємці

29 березня 2011 року стартував 5 ювілейний Національний конкурс «Благодійник року – 2011». Основна мета Конкурсу – розвивати і популяризувати благодійництво в Україні шляхом публічного визнання та відзначення найефективніших доброчинних ініціатив.

Прийом заявок від претендентів для участі у Конкурсі триває до 30 жовтня 2011 року (бланк заявки розміщено на сайті Головного управління економіки http://ekonomi.loga.gov.ua)
Докладнішу інформацію про конкурс та умови участі можна отримати на сайті www.blagodijnyk.org.ua або за телефоном : (044) 229-46-62.

 


 

 

Шановні підприємці!
    З 04 по 08 квітня в м. Ганновер (Німеччина) відбудеться щорічна промислова виставка «Ганновер Мессе 2011».
    Експозицію України планується розмістити за тематичним спрямуванням:
-   промислове обладнання і автоматизація виробництва;
-   інструменти та оснастка;
-   складальні вузли та металеві конструкції;
-   новітні матеріали та металеві комплектуючі;
-   прикладні наукові дослідження і трансфер технологій.
    Запрошуємо Вас взяти участь у виставці.
    Телефон для довідок: 0 (642) 53-80-52 або e-mail: euro@loga.gov.ua
 

 


МОЖЛИВОСТІ ТА СТВОРЕННЯ НОВИХ  РОБОЧИХ МІСЦЬ ШЛЯХОМ НАДАННЯ ДОТАЦІЙ РОБОТОДАВЦЯМ

         Умови дотування визначено Порядком надання роботодавцю дотації для працевлаштування безробітних, у тому числі молоді на перше робоче місце, затвердженого наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 10.01.2001 р. № 1 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України                 26.01.2001 р. № 75/5266.
        Дотація надається роботодавцю за умови працевлаштування на строк понад 2 роки громадянам, які перебували на обліку в державній службі зайнятості як безробітні, не менш ніж 1 місяць, а осіб, не здатних на рівних конкурувати на ринку праці, - з дня надання статусу безробітного: жінок, які мають дітей віком до шести років; одиноких матерів, які мають дітей віком до чотирнадцяти років або дітей-інвалідів; молоді, яка закінчила або припинила навчання у середніх загальноосвітніх школах, професійно-технічних та вищих навчальних закладах різних рівнів акредитації, звільнилася зі строкової військової або альтернативної (невійськової) служби і якій надається перше робоче місце; дітей (сиріт), які залишилися без піклування батьків, а також осіб, яким виповнилося п'ятнадцять років і які за згодою одного з батьків або особи, котра їх замінює, можуть, як виняток, прийматися на роботу; осіб передпенсійного віку; осіб, звільнених після вибуття покарання або примусового лікування.
        Дотація не надається роботодавцям, які не зареєстровані як платники внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття; які мають заборгованість за страховими внесками на дату звернення; якщо до них застосовувалися фінансові санкції за порушення норм Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" та Закону України "Про зайнятість населення" протягом 3 місяців, що передували місяцю розгляду питання про надання дотації.
        Одноразова виплата призначеної допомоги по безробіттю здійснюється у розмірі річної суми допомоги по безробіттю, визначеної конкретному громадянину, відповідно до статей 22, 23 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття». Якщо безробітний уже отримав частину такої допомоги, то виплачується її залишок.
        Для розгляду питання щодо отримання одноразової допомоги безробітний подає до центру зайнятості заяву та бізнес-план. Рішення про одноразову виплату допомоги по безробіттю приймається директором центру зайнятості протягом 10 робочих днів з дня подання всіх необхідних для її призначення документів, на підставі висновку комісії з вказаних питань.
         Отже, якщо вас зацікавила ця інформація, звертайтесь до районного центру зайнятості.

 


До відома керівників підприємств району!
 
Марківська районна державна адміністрація повідомляє, що на території Національного комплексу «Експоцентр України» до Дня Незалежності України з 17 по 20 серпня 2010 року відбудеться загальнодержавна виставкова акція
«Барвиста Україна» та шостий Всеукраїнський конкурс-виставка «Кращий вітчизняний товар року».
З умовами участі в заходах можна ознайомитися в управлінні економіки Марківської райдержадміністрації
або за телефоном 9-21-64.

 

Попередня сторінка || Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3
Марківська районна державна адміністрація
92400, Україна, смт. Марківка, вул.Леніна, 18
Тел. (06464) 9-19-85, факс 9-18-56
Веб-сайт: http://mar.loga.gov.ua
E-mail: gosadm@mar.lg.ukrtel.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.mar.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Марківська РДА