Текст документа:

Про підготовку та проведення   призову громадян України на строкову військову службу у квітні-травні 2017 року та затвердження складу районної призовної комісії


Марківська РДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17 березня 2017 року № 84


Про підготовку та проведення   призову громадян України на строкову військову службу у квітні-травні 2017 року та затвердження складу районної призовної комісії


УКРАЇНА

МАРКІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

«17» березня 2017 року                         Марківка                                                                                                       № 84

 

Про підготовку та проведення   призову громадян України на строкову військову службу у квітні-травні 2017 року та затвердження складу районної призовної комісії

 

На виконання Указу Президента України від 24 лютого 2017 року           № 44/2017 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році» та Указу Президента України від        01 травня 2014 року № 447/2014 «Про заходи щодо підвищення обороноздатності держави», відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», «Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 №352, з метою організації і проведення призову на строкову військову службу в Марківському районі:

 

1. Призов громадян на строкову військову службу в Марківському районі провести з 1 квітня по 31 травня 2017 року.

 

2. Створити районну призовну комісію та затвердити її склад (додається).

 

3. Затвердити графік роботи районної призовної комісії (додається).

 

4. Рекомендувати:

4.1. Тимчасово виконуючому обов’язки військового комісара Марківського об’єднаного районного військового комісаріату  (Шемякін Ю.О.), головам селищної та сільських рад забезпечити своєчасне оповіщення призовників, прибуття їх для проходження призовної комісії та на відправку у війська.

4.2. Тимчасово виконуючому обов’язки військового комісара Марківського об’єднаного районного військового комісаріату  (Шемякін Ю.О.),

начальнику відділу культури (Богдашка О. І.), начальнику відділу у справах молоді та спорту (Якимчук П.М.), головам селищної та сільських рад організувати та провести урочисті проводи призовників до лав Збройних Сил України.

 

5. Рекомендувати головному лікарю Марківського районного територіального медичного об’єднання (Сальніков Г. В.):

         5.1.Забезпечити роботу позаштатної військово-лікарської комісії (далі ВЛК) згідно графіку затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 09 грудня 2016 року № 591.

         5.2. Забезпечити позаштатну постійно діючу ВЛК необхідним обладнанням, інструментарієм, рентген плівкою та контрастними речовинами для проведення медичного огляду призовників.

         5.3. Для стаціонарного обстеження призовників в районному територіально медичному об’єднанні виділити 10-15 ліжко-місць та закріпити відповідальних лікарів.

 

         6. Рекомендувати т.в.о. начальника Марківського ВП ГУНП в Луганській області (Мартинюк В.В.) на період проведення призову забезпечити охорону громадського порядку під час відправок призовників у війська та керуючись  ст. 38 п. 3 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” проводити розшук, затримання і доставку громадян, які ухиляються від призову на строкову військову службу.

 

7. Рекомендувати т.в.о. військового комісара Марківського об’єднаного районного військового комісаріату (Шемякін Ю.О.):

7.1. Провести доприписку громадян 2000 року народження та старшого віку, які виявлені не приписаними до призовної дільниці у встановлені терміни.

7.2. Проаналізувати підсумки призову громадян на строкову військову службу, та до 10.06.2017 року надати відповідну інформацію до райдержадміністрації.

 

8. Голові районної призовної комісії Трубіцину С.М. вирішувати питання по забезпеченню автотранспортом:

- для перевезення призовників на обласний збірний пункт міста Сєвєродонецька;

- для розшуку призовників, які не з’явилися для проходження призову і на відправку у війська.

 

9. Рекомендувати головному лікарю районного територіального медичного об’єднання, начальнику Марківського відділення поліції, начальнику відділу освіти на підставі п. 6 ст. 43 Закону «Про військовий обов’язок і військову службу» зберегти за членами призовної комісії, на весь час виконання ними обов’язків, займані посади та середній заробіток за основним місцем роботи.

 

10. Редактору районної газети «Вісті Марківщини» (Бітімєрова І.В.) оприлюднити це розпорядження.

 

         11. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Перший заступник голови,

в.о. голови райдержадміністрації                                              С.М. Трубіцин


Завантажити додаток 1.