Текст документа:

Про влаштування в прийомну сім'ю дитину на базі родини Л… на виховання та спільне проживання


Марківська РДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01 березня 2017 року № 70


Про влаштування в прийомну сім'ю дитину на базі родини Л… на виховання та спільне проживання


УКРАЇНА

МАРКІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

«01» березня 2017 року                         

Марківка                                                                                                                                                                          № 70

    

 

Про влаштування в прийомну сім'ю

дитину на базі родини Л… на

виховання та спільне проживання

 

     

Керуючись ст. ст. 6, 22, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до ст. 256 Сімейного кодексу України, ст. ст. 6, 9, 11 Закону України «Про забезпечення організаційно – правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постанов Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 № 565 «Про затвердження Положення про прийомну сім'ю», від 31.01.2007 № 81 «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення прийомним батькам та батькам – вихователям за надання соціальних послуг у прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу за принципом «гроші ходять за дитиною», від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», з метою поширення сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, забезпечення права кожної дитини на виховання в сім’ї, на підставі заяви громадянки Л…, про влаштування до прийомної сім’ї неповнолітнього Р…, який  перебуває на первинному обліку служби у справах дітей Марківської райдержадміністрації та має статус дитини, позбавленої батьківського піклування. Згідно з рішенням Марківського   районного суду від 26.01.2017 справа № 417/3579/16-ц про позбавлення батьківських прав батьків – Р… та Р… (рішення суду набрало законної сили 13.02.2017 року):

      

1. Влаштувати в прийомну сім’ю на базі родини Л… дитину, позбавлену батьківського піклування, Р….

 

2. Покласти персональну відповідальність за життя, здоров'я, фізичний та психічний розвиток прийомної дитини на прийомну матір Л….

 

3. Службі у справах дітей райдержадміністрації (Олексієнко В.М.):                  

3.1. Підготувати проект договору про влаштування дитини на спільне проживання та виховання до родини Л… з однієї сторони, та органом опіки та піклування Марківської райдержадміністрації з іншої.

3.2. Передати прийомній матері повний пакет документів на дитину.

3.3. Здійснювати контроль за умовами проживання та виховання дитини.

3.4. Щорічно готувати звіт про стан утримання і розвитку дитини в сім'ї.

 

4. Марківському районному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (Кучерова С.В):

4.1. Закріпити за сім'єю соціального працівника.

4.2. Забезпечити здійснення соціального супроводу, надавати комплекс послуг, спрямованих на створення належних умов функціонування сім'ї.

4.3. Щорічно надавати службі у справах дітей райдержадміністрації інформацію про ефективність функціонування прийомної сім'ї. 

 

5. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (Брюховецький С.О.)

5.1. Здійснювати призначення і виплату державної соціальної допомоги на дитину, грошового забезпечення одному з прийомних батьків за надання соціальних послуг згідно з чинним законодавством.

5.2. Забезпечити прийомну дитину пільговим оздоровленням.

 

6. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Кравцова І.І.)    вирішити питання фінансування прийомної сім'ї за рахунок субвенції з державного бюджету щодо виплати державної соціальної допомоги на дітей–сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення прийомним батькам та батькам – вихователям за надання соціальних послуг у прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу за принципом «гроші ходять за дитиною». 

 

7. Головним лікарям Марківського районного територіального медичного об’єднання (Сальніков Г.В.) та комунального закладу «Марківський центр первинної медико – санітарної допомоги» (Лигута Т.І.):

7.1. Закріпити лікаря-педіатра за дитиною.

7.2. Забезпечити двічі на рік проходження дітьми медичного огляду.

7.3. Щорічно надавати службі у справах дітей райдержадміністрації звіт про стан здоров'я дитини, дотримання прийомними батьками рекомендацій лікаря.

 

8. Відділу освіти райдержадміністрації (Бородавко А.С.):

8.1. Забезпечити право дітей на здобуття загальної середньої освіти, а у разі потреби – індивідуального навчання.

8.2. Щорічно надавати службі у справах дітей райдержадміністрації звіт  про рівень розвитку та знань дітей, наявність шкільного одягу і шкільного приладдя, систематичне відвідування уроків, своєчасність та якість виконання дітьми домашніх завдань, відвідування гуртків, секцій, позашкільних заходів.

 

9. Рекомендувати Марківському ВП ГУНП України в Луганській області (Мартинюк В.В.) щорічно надавати службі у справах дітей райдержадміністрації звіт про наявність чи відсутність проявів асоціальної поведінки з боку прийомних дітей та прийомних батьків.

 

10. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою. 

 

 

Перший заступник голови,

в.о. голови райдержадміністрації                                              С.М. Трубіцин