Текст документа:

Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 17.12.2015 № 538


Марківська РДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03 лютого 2017 року № 46


Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 17.12.2015 № 538


УКРАЇНА

МАРКІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

«03» лютого 2017 року                         Марківка                                                                                                  № 46

 

Про внесення змін до розпорядження

голови райдержадміністрації

від 17.12.2015 № 538

 

Розглянувши клопотання директора Біловодської міжрайонної філії ДУ «Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України» Кривоносової Л.М., у зв’язку з реорганізацією установи та зміною назви вулиці, керуючись ст. ст. 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

 

1. Внести зміни до розпорядження голови райдержадміністрації                     від 17.12.2015 № 538 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), Державній установі «Луганський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги, розташованої в межах населеного пункту, на території, яка за даними державного земельного кадастру, враховується в Марківській селищній раді за адресою: смт Марківка, пл. Радянська, 6 Марківського району Луганської області»:

1.1 В назві та по тексту розпорядження замінити вираз «Луганський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» на вираз «Луганський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» та замінити вирази «пл. Радянська» на вираз «пл. Спортивна».

1.2. Доповнити підпунктом: Виділити в натурі (на місцевості) – земельну ділянку, загальною площею 0,1177 га для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги, кадастровий номер 4422555100:17:001:0042, Державній установі «Луганський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», розташованої в межах населеного пункту, на території, яка за даними державного земельного кадастру, враховується в Марківській селищній раді за адресою: смт Марківка, пл. Спортивна, 6.

 

 

Перший заступник голови,

в.о. голови райдержадміністрації                                                С.М.Трубіцин