Текст документа:

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою

щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості (відумерла

спадщина) територіальній громаді Кабичівської сільської ради


Марківська РДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18 грудня 2013 року № 661


Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою

щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості (відумерла

спадщина) територіальній громаді Кабичівської сільської ради


     Керуючись ст. ст.14, 19, 119 Конституції України, ст. 83, 184 Земельного кодексу України, ст. 1277 Цивільного кодексу України, ст. ст. 6, 21 Закону України «Про місцеве самоврядування», Законом України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)” від 05.06.2003 № 899-ІV, Законом України «Про землеустрій», Указом Президента України від 03.12.1999 № 1529/99 “Про невідкладні заходи щодо прискорення реформування аграрного сектора економіки”, Методичними рекомендаціями, схваленими науково-технічною радою Головного управління Держкомзему у Луганській області від 15.07.09 № 3, розглянувши клопотання голови  Кабичівської сільської ради Бондарz М.П. від 08.10.2013 № 245/02-13 про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості (відумерла спадщина) територіальній громаді Кабичівської сільської ради, рішення Марківського районного суду від 06.03.2013 № 417/7/13-ц про визнання відумерлою спадщини, яка відкрилася після смерті громадянина Габелка А.Д.. у вигляді права на земельну частку (пай) площею 6,61 умовно-кадастрових гектарів – ріллі згідно із сертифікатом на право власності на землю ЛГ № 0024110, та відповідно до письмового погодження Відділу Держземагентства у Марківському районі Луганської області від 04.12.2013 № 05-03/561:

 

     1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості (відумерла спадщина) територіальній громаді Кабичівської сільської ради, власнику земельної частки (паю) колишнього КСП «Світанок», розташованої на території, яка за даними державного земельного кадастру враховується в Кабичівській сільській раді, та згідно з Технічною документацією про передачу в приватну власність земельних часток (паїв) із земель колективної власності КСП «Світанок» Кабичівської сільської ради Марківського району Луганської області, виготовленої Луганським обласним земельно-кадастровим бюро при обласному управлінні земельних ресурсів у 2001 році, складає площу 8, 98 га ріллі, ділянка № 493.

 

     2. Рекомендувати територіальній громаді  Кабичівської сільської ради, власнику земельної частки (паю) колишнього КСП «Світанок», замовити в землевпорядній організації, яка має ліцензію на проведення землевпорядних робіт, розробити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості (відумерла спадщина).

 

     3. Територіальній громаді Кабичівської сільської ради подати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості (відмерла спадщина) для розгляду та затвердження у встановленому законодавством порядку.

 

 

        ГОЛОВА РАЙОННОЇ

ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ                                         А.К. ЛИГУТА