Текст документа:

Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які

надаються через Центр надання адміністративних послуг


Марківська РДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10 грудня 2013 року № 649


Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які

надаються через Центр надання адміністративних послуг


     Відповідно до статей 6, 13, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», частини 3 статті 3 та частини 6 статті 12 Закону України «Про адміністративні послуги», Закону України «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфер господарської діяльності», керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 20.02.2013 № 118 «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг», з метою спрощення процедур надання адміністративних послуг та поліпшення їх якості в районі, створення зручних умов для громадян і суб’єктів господарської діяльності при отриманні адміністративних послуг, забезпечення відкритості та прозорості діяльності органів державної влади:

 

  1. Затвердити Перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у Марківському районі (далі - Перелік), що додається.

 

     2. Суб’єктам надання адміністративних послуг, зазначеним у додатку до цього розпорядження:

 

    2.1. Забезпечити надання адміністративних послуг, наведених у затвердженому пунктом 1 Переліку, через Центр надання адміністративних послуг у Марківському районі.

 

     2.2. Розробити та подати державному адміністратору для подальшого затвердження інформаційні та технологічні картки до 30 грудня 2013 р.

 

     3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

         ГОЛОВА РАЙОННОЇ

  ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ                                А.К.ЛИГУТА


Завантажити додаток 1. Перелік адміністративних послуг Центру надання адміністративних послуг Перелік адміністративних послуг Центру надання адміністративних послуг