Текст документа:

 Про усунення порушень, виявлених в результаті ревізії відділу освіти,

молоді та спорту Марківської райдержадміністрації


Марківська РДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02 грудня 2013 року № 632


 Про усунення порушень, виявлених в результаті ревізії відділу освіти,

молоді та спорту Марківської райдержадміністрації


Керуючись статтями  6, 16, 39, 41, 42 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статтею 14 Закону України „Про державну службу”, статтею 121 Бюджетного кодексу України, Кодексу законів про працю України, з метою усунення недоліків, виявлених у ході ревізії фінансово-господарської діяльності, проведеної у відділі освіти, молоді та спорту Державною фінансовою інспекцією в Луганській області  за період з 01.01.2009 по 31.07.2013, відшкодування завданих бюджету збитків, забезпечення законності та посилення контролю за цільовим використанням бюджетних коштів, на виконання вимог Постанови Державної фінансової інспекції у Луганській області від 30.10.2013 № 12-03-14-14/9804 «Про усунення порушень виявлених в ході ревізії», підвищення персональної відповідальності керівників установ та організацій району за дотриманням бюджетного законодавства, спрямованих на економне, раціональне та ефективне використання фінансових ресурсів:

 

1. Начальнику відділу освіти, молоді та спорту Марківської районної держадміністрації Чередниченко І.В.:

1.1. Детально вивчити матеріали ревізії, розглянути їх результати на  нарадах з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів району із прийняттям відповідних розпорядчих документів.

1.2. Забезпечити усунення виявлених під час ревізії порушень та недоліків у повному обсязі до 30.01.2014 року.

1.3. Розглянути питання щодо притягнення до дисциплінарної та матеріальної відповідальності посадових осіб, винних у допущенні фінансових порушень, задокументованих в акті ревізії.

1.4. Забезпечити повне відшкодування збитків,  нанесених бюджету, інформувати Державну фінансову інспекцію у Луганській області про стан усунення порушень та недоліків,  виявлених під час ревізії, у визначені терміни.

1.5. З метою профілактики фінансових порушень забезпечити неухильне дотримання Бюджетного кодексу України та чинних законодавчо-нормативних актів з питань фінансово-господарської дисципліни, порядку ведення бухгалтерського обліку.

1.6. Детально проаналізувати та суттєво поліпшити стан контрольно - економічної роботи, приділити особливу увагу внутрішньогосподарському контролю відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

1.7. Про виконання розпорядження інформувати Марківську районну державну адміністрацію до 01.02.2014 року.

 

2. Начальнику відділу фінансово - господарського забезпечення – головному бухгалтеру апарату райдержадміністрації Житник А.В. з метою цільового використання бюджетних коштів, при формуванні та затвердженні структури та штатів  відділу освіти враховувати вимоги ст. 85, 87, 89, 91 Бюджетного кодексу України, Закону України «Про державний бюджет» щодо недопущення утримання бюджетної установи одночасно з різних бюджетів.

 

3. Начальнику відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Зубрицькому М.М. в межах повноважень розглянути питання про відповідність займаній посаді начальника відділу освіти, молоді та спорту Марківської райдержадміністрації Чередниченко І.В. за допущені порушення фінансового та бюджетного законодавства.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Тищенко Н.М.

 

       ГОЛОВА РАЙОННОЇ

ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ                                                          А.К.ЛИГУТА