Текст документа:

 Про приватизацію квартири, що знаходиться за адресою:

смт. Марківка, квартал 50 років СРСР,  буд. .., кв. ..


Марківська РДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10 грудня 2013 року № 644


 Про приватизацію квартири, що знаходиться за адресою:

смт. Марківка, квартал 50 років СРСР,  буд. .., кв. ..


 Керуючись ст.ст.5, 8 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду» та «Положенням про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян», затверджена Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 16.12.2009 № 396, розглянувши заяву гр. З.  щодо безоплатної приватизації житла:

 

1. Задовільнити прохання наймача З. щодо приватизації квартири, в якій вона мешкає, що знаходиться за адресою: смт Марківка, квартал 50 років СРСР, буд. .., кв. . і передати зазначену квартиру в приватну спільну сумісну власність.

 

2. Розрахунок площі квартири, що безоплатно приватизується, затвердити (додається).

 

3. Управлінню економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації (Тищенко К.М.) в десятиденний термін оформити свідоцтво про право власності на житло.

 

4. Суму в розмірі 0 грн.85 коп. за надлишки загальної площі З. сплачує на розрахунковий рахунок № 31412544700189 Марківської селищної ради.

 

5. Рекомендувати гр. З. звернутися до реєстраційної служби Марківського районного управління юстиції для здійснення державної реєстрації права власності на квартиру у встановленому законом порядку.

 

         ГОЛОВА РАЙОННОЇ

ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ                                            А.К.ЛИГУТА